^Na górę.

  • CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

    Oferuję Państwu pełną diagnostykę komputerową silnika i podzespołów elektronicznych zamontowanych w samochodach marki VW, AUDI, SEAT, SKODA. oraz podstawową diagnostykę komputerową w postaci: odczytu i kasowania błędów w samochodach pozostałych marek.

  • CENNIK USŁUG

    Zapoznaj się z naszymi konkurencyjnymi cenami!!! Nasz katalog usług i cennik dostosowany jest do każdego klienta..

  • CHECK ENGINE

    Zanim oddasz auto do mechanika odwiedź nas. Dobra diagnoza pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas.

Zdarza się, że Twój samochód ma problemy z odpaleniem; silnik zwiększył nagle zużycie paliwa, stracił moc,  nierówno pracuje, przerywa, szarpie, gaśnie, bądź jego praca nie jest prawidłowa? Zapalają się różne kontrolki, któraś kontrolka nagle się nie zapaliła, kontrolki niczego nie niepokojącego nie wskazują, ale można odczuć, że samochód nie działa prawidłowo. Coś Cię niepokoi w Twoim samochodzie i nie wiadomo, co może być powodem usterki. Wszystkie te przypadki i podobne wymagają wykonania DIAGNOSTYKI KOMPUTEROWEJ w samochodzie.

 

Przed oddaniem pojazdu do mechanika, który metodą prób i błędów będzie wymieniał wiele części, sprawdź i zdiagnozuj go u mnie - a zaoszczędzisz nerwów i pieniędzy.

 

Oferuję Państwu podstawową diagnostykę komputerową w postaci:

odczytu i kasowania błędów oraz
pełną diagnostykę komputerową silnika i podzespołów elektronicznych zamontowanych w samochodach marki VW, AUDI, SEAT, SKODA.

Oprócz diagnostyki komputerowej oferuję usługi:

kasowania inspekcji serwisowej,
aktywacji tempomatu,
dezaktywacji airbagu pasażera (na czas przewożenia na przednim fotelu dziecka w nosidełku)
zmiany jednostek miar zestawu wskaźników
włączenia i wyłączenia kontrolki zapięcia pasów
aktywacji automatycznego komfortowego zdalnego podnoszenia szyb
aktywacji opuszczania lusterka przy jeździe wstecz
aktywacji funkcji Coming-Home / Leaving home i ustawianie jej czasu
odczytu stanu filtra DPF w silnika 2.0TDi / 2.7-3.0TDi
aktywacji zestawu bluetooth Audi Q7/A6 model 4F

oraz wiele innych.

Pełna lista w dziale USŁUGI

Każdy klient na życzenie otrzymuje wydruk z przeprowadzonej diagnostyki!

Zapraszam do skorzystania z usług. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź e-mail w celu umówienia terminu. Istnieje możliwość wykonania diagnostyki u klienta. 

 

Tagi

Nieautoryzowany warsztat koncernu Volkswagen AG,diagnostyka komputerowa, check engine, DPF, diagnostyka w kościanie, dopalanie dpf, kasowanie inspekcji serwisowej, aktywacja funkcji, regeneracja DPF, OBDII, UBEZPIECZENIA, VAG, Poznań, czempiń, Silnik, VW, Passat, Audi, nie odpala, kościan, pali się kontrolka, nie działa, sonda lambda, duże spalanie, warsztat, szybko, tanio, vag, vcds, MMI, TV Free, Aktywacja DVD, OBD Eleven

diagnostyka komputerowa, kasowanie inspekcji serwisowej, kody błędów, diagnostyka, aktywacja i dezaktywacja funkcji, diagnostyka silnika, check engine, kontrolka, vag, obd2, vcds, program do diagnostyki, vw, skoda, seat, audi, sterownik, poznań, czempiń, kościan, okolice

Diagnostyka komputerowa silników i podzespołów elektronicznych w samochodach VW, SKODA, AUDI, SEAT. Jacek Peda ul. Polna 9, 64-020 Czempiń, tel. 604420144 NIP 785-136-12-27