^Na górę.

  • CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

    Oferuję Państwu pełną diagnostykę komputerową silnika i podzespołów elektronicznych zamontowanych w samochodach marki VW, AUDI, SEAT, SKODA. oraz podstawową diagnostykę komputerową w postaci: odczytu i kasowania błędów w samochodach pozostałych marek.

  • CENNIK USŁUG

    Zapoznaj się z naszymi konkurencyjnymi cenami!!! Nasz katalog usług i cennik dostosowany jest do każdego klienta..

  • CHECK ENGINE

    Zanim oddasz auto do mechanika odwiedź nas. Dobra diagnoza pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas.

Wielu użytkowników nowoczesnych samochodów z zamontowanym filtrem cząstek stałych DPF boryka się z problemem ich przedwczesnego zużycia. Zdarza się, że kontrolka dopalania filtra zapala się kilka razy w tygodniu.

Aby procedura dopalania filtra DPF przebiegła prawidłowo musi być spełnionych kilka parametrów między innymi: odpowiednia temperatura układu wydechowego i poruszanie się pojazdu z prędkością powyżej 20 km/h

Istnieje możliwość wymuszenia oczyszczenia filtra cząstek stałych DPF przez odpowiednie oprogramowanie diagnostyczne.

Podczas procedury elektronicznego wymuszenia dopalania filtra DPF samochód pracuje na biegu jałowym a wszystkimi parametrami steruje komputer.

NIE DEMONTUJ FILTRA DPF

Wymontowanie filtra DPF powoduje utratę homologacji przez samochód i taki samochód, gdy trafi na stację diagnostyczną, nie powinien zostać dopuszczony do ruchu.

 

W przypadku spadku mocy w samochodzie z filtrem PDF, sprawdź jego stan. Stan filtra DPF można skontrolować za pomocą oprogramowania diagnostycznego i w przypadku stwierdzenia, że istnieje konieczność dopalenia filtra, należy to zrobić jak najszybciej, aby nie doprowadzić do jego zniszczenia.

Oferuję sprawdzenie stanu filtra DPF

oraz jego elektroniczne dopalenie za pomocą programu diagnostycznego.

 

Masz pytania, zadzwoń - tel. 604420144.

Koszt sprawdzenia stanu filtra DPF i ewentualnie jego elektroniczne dopalenie jest dużo niższy niż koszt usunięcia filtra i zastąpienia go emulatorem.

 

Tagi

Nieautoryzowany warsztat koncernu Volkswagen AG,diagnostyka komputerowa, check engine, DPF, diagnostyka w kościanie, dopalanie dpf, kasowanie inspekcji serwisowej, aktywacja funkcji, regeneracja DPF, OBDII, UBEZPIECZENIA, VAG, Poznań, czempiń, Silnik, VW, Passat, Audi, nie odpala, kościan, pali się kontrolka, nie działa, sonda lambda, duże spalanie, warsztat, szybko, tanio, vag, vcds, MMI, TV Free, Aktywacja DVD, OBD Eleven

diagnostyka komputerowa, kasowanie inspekcji serwisowej, kody błędów, diagnostyka, aktywacja i dezaktywacja funkcji, diagnostyka silnika, check engine, kontrolka, vag, obd2, vcds, program do diagnostyki, vw, skoda, seat, audi, sterownik, poznań, czempiń, kościan, okolice

Diagnostyka komputerowa silników i podzespołów elektronicznych w samochodach VW, SKODA, AUDI, SEAT. Jacek Peda ul. Polna 9, 64-020 Czempiń, tel. 604420144 NIP 785-136-12-27